Tottenhams Venner inviterer til årsmøte fredag 28. august klokken 19:00 i London.
Årsmøtet blir som i fjor på The Bluecoats pub i andre etasje, kun et steinkast fra stadion. Adressen er 614 High Rd, London N17 9TA.
Dette er kvelden før sesongens første hjemmekamp, og vi ønsker velkommen opp fra kl 18 (Bluecoats åpner 12). Kom gjerne tidlig og slå av en prat og noe å spise/drikke, før vi starter det formelle ca. klokken 19.00.
Vi får besøk av forfatter og Spurssupporter Gareth Dace, som har skrevet bøker om Tottenham på 80- og 90-tallet, bl.a. "Is Gascoigne Going to Have a Crack?: Spurs in the 90s, Magic, Mayhem and Mediocrity". Kjetil Ermesjø slår av en liten prat med han om bøkene, Tottenham og det som måtte falle han inn, før han avslutter med en aldri så liten quiz.
Som normalt har vi også med oss Trevor Jones, som stiller med et utvalg av drakter og andre Tottenhamrelaterte artikler til fornuftige priser.
Avspark for Newcastle-kampen er lørdag klokken 17:30, engelsk tid.
Agenda årsmøte
1. Valg av møteleder, referent og to medlemmer til å signere årsmøteprotokollen
2. Godkjenning av innkalling og dagsorden
3. Styrets årsberetning 2025/26
4. Regnskap 2025/26
5. Budsjett 2026/27
6. Valg ved valgkomiteen
a. Leder velges for to år
b. To styremedlemmer velges for to år
c. Inntil ett valgkomitemedlem velges for to år
d. Revisor velges for ett år
7. Eventuelt
Som alltid gleder vi oss til å se deg der.